Aktuality

Parkování v ZPS v den státního svátku 06. 07. 2020

Dne 06. 07. 2020 bude ve smíšených/fialových a návštěvnických/oranžových parkovacích úsecích omezena maximální cena za den stání (změna se netýká rezidentních/modrých parkovacích úseků). Cenové zvýhodnění platí pouze u úseků, které nemají provozní dobu v celotýdenním režimu.

Cenové pásmo Maximální cena (Kč)
1. 80
2. 40
3. 20

Mapa Cenových pásem je k dispozici zde.

Podrobnější informace jsou k nalezení v Ceníku parkovacích oprávnění.

Plánovaná odstávka VPH (Virtuálních parkovacích hodin)
Možnosti stání v ZPS na základě parkovacího oprávnění

UPOZORNĚNÍ – dočasné vypnutí možnosti platby mincemi v PA v důsledku opakovaného poškozování

7. 5. 2021

Vzhledem k častému vážnému poškozování parkovacích automatů v oblasti Praha 7, si dovolujeme upozornit, že u parkovacích automatů s opakovaným poškozením, bude dočasně vypnuta možnost placení mincemi.

Děkujeme za pochopení

Omezení provozních dob výdejen parkovacích oprávnění

29. 4. 2021

Informujeme, že vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu mají úřady omezenou provozní dobu, a proto MČ upravili úřední hodiny výdejen parkovacích oprávnění. V této souvislosti Vás žádáme abyste svá parkovací oprávnění spravovali převážně prostřednictvím Osobních stránek uživatele (OSU). V případě že nemáte provedenou registraci do OSU je možné tak učinit na tel. +420 388 901 185 v provozu Po-Pá 9:00 – 15:00.

Nové omezené provozní doby výdejen jednotlivých MČ naleznete níže:

(Pokračování textu…)

Parkování v ZPS během státních svátku 1. a 8. května

Letošní státní svátky 1. 5. a 8. 5. připadají na soboty. V zónách, které nejsou o víkendu v provozu, bude samozřejmě parkovné zdarma. Zóny s celotýdenním režimem nebudou mít žádné cenové zvýhodnění, výše parkovného tedy bude v tyto dny stejná jako v jiné běžné dny.

Plánovaná odstávka OSU

28. 4. 2021

Upozorňujeme, že z důvodu plánované údržby proběhne dne 30. 04. 2021 v čase 20:00 – 20:30 hodin plánovaná odstávka Osobních stránek uživatele (OSU).

V případě že potřebujete nastavit podřízené položky (Registrační značky) na přenosných parkovacích oprávnění využijte času před odstávkou případně po odstávce.

Děkujeme za pochopení