Zjednodušte si své cestování, parkujte v klidu i na modrých zónách, vyhledejte si spojení MHD, sledujte živou polohu spojů, nakupujte jízdenky nebo využijte sdílené elektrické skútry. Na jeden klik je i prodloužení parkování a nemusíte tak běhat k parkovacím automatům. A pro řidiče elektromobilů nově zobrazujeme i nabíjecí stanice PRE.

Služby v Citymove:
Platby za parkování , Hromadná doprava a sms jízdenky, Sdílené elektrické skútry, Sdílená auta, Nabíjecí stanice, Chytré parkovací notifikace, Covid testovací místa

Cílem mobilní aplikace Moje Praha je usnadnit všem občanům orientaci v městském prostoru. Aplikaci jsme vyvíjeli tak, aby vám nabídla co nejvíc relevantních a aktuálních informací, které vám maximálně usnadní život v Praze. Proto vám aplikace nabízí zásadní informace z veřejného prostoru, parkovací zóny a možnost placení parkování, dopravní informace, kulturní aktuality, ale samozřejmě i kontakty a otevírací doby na úřady a další praktické informace.

Parkujte chytře. Plaťte mobilem a jen tolik, kolik musíte. Rychle, snadno a s možností kdykoliv si parkovací dobu prodloužit. Klidně třeba z restaurace, čekárny nebo kanceláře. Stačí několik kliknutí a parkovací automat budete mít v mobilu, tabletu nebo počítači.