Aktuality

INFORMACE O OMEZENÍ PARKOVACÍCH MÍST

Odbor dopravy a územního rozvoje ÚMČ Praha 2, vydal Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích.

Z důvodu rekonstrukce tramvajové tratě v ul. Vinohradská, budou v době od 9. 3. 2019 do 12. 7. 2019 vypnuty v rezidentních zónách (modré zóny), virtuální parkovací hodiny v těchto ulicích:

Polská, Na Smetance, Mánesova, Anny Letenské, Balbínova, Italská, Římská, Blanická, Budečská, Třebízského, Sázavská, Slezská, Šumavská, U Kanálky, Chopinova, Krkonošská, Polská, Chodská, Kladská, U Vodárny, Rubešova.

Z důvodu očekávaných rozsáhlých prací při pokládce inženýrských sítí v Praze 2, bude výše uvedené omezení prodloužené od 13. 7. 2019 do 31. 12. 2019.

V rezidentních zónách (modré zóny) budou vypnuty virtuální parkovací hodiny v těchto ulicích:

Polská, Na Smetance, Mánesova, Anny Letenské, Balbínova, Italská, Římská, Blanická, Budečská, Třebízského, Sázavská, Slezská, Šumavská, U Kanálky, Chopinova, Krkonošská, Polská, Chodská, Kladská, U Vodárny, Rubešova.

Rovněž tak budou vypnuty virtuální parkovací hodiny v době od 15. 4. 2019 do 31. 12. 2019 v rezidentních parkovacích zónách v ulicích:

Americká, Anglická, Bělehradská, Belgická, Budečská, Čermákova, Chodská, Jana Masaryka, Kladská, Londýnská, Lublaňská, Máchova, Mikovcova, Moravská, Na Kozačce, nám. Míru, Rumunská, Rybalkova, Sázavská, Slovenská, Šafaříkova, Šmilovského, Šumavská, U Havlíčkových sadů, U Zvonařky, Varšavská, Vocelova, Záhřebská.

Návštěvníci mohou využít pouze smíšené parkovací zóny (fialové).

Uvedené ulice budou mít upravené dopravní značení takto:

Parkování v ZPS po dobu velikonočních svátků
Informace o vyhrazených stání ZTP

Dočasné uzavření výdejny MČ Praha 8

13.5.2019

Upozorňujeme, že dne 24. 5. 2019  bude z provozních důvodů uzavřena výdejna parkovacích oprávnění městské části Praha 8.

Parkování v ZPS v den státního svátku 8. 5. 2019

6.5.2019

Dne 8. 5. 2019 bude ve smíšených/fialových a návštěvnických/oranžových parkovacích úsecích omezena maximální cena za den stání (změna se netýká rezidentních/modrých parkovacích úseků). Cenové zvýhodnění platí pouze u úseků, které nemají provozní dobu v celotýdenním režimu.

(Pokračování textu…)

Parkování v ZPS v den státního svátku 1. 5. 2019

29.4.2019

Dne 1. 5. 2019 bude ve smíšených/fialových a návštěvnických/oranžových parkovacích úsecích omezena maximální cena za den stání (změna se netýká rezidentních/modrých parkovacích úseků). Cenové zvýhodnění platí pouze u úseků, které nemají provozní dobu v celotýdenním režimu.

(Pokračování textu…)

Dočasné uzavření výdejny POP MČ Praha 4

Upozorňujeme, že ve dnech 29. 4. a 30.4. 2019  bude z provozních důvodu uzavřena výdejna parkovacích oprávnění městské části Praha 4.