Aktuality

Dočasné omezení možnosti platby na výdejně POP v MČ Praha 8.

Upozorňujeme, že až do odvolání není z technických důvodů možná platba platební kartou ani v hotovosti při registraci a změnách parkovacích oprávnění na výdejně parkovacích oprávnění v městské části Praha 8.

Platba je možná pouze bankovním převodem na základě vystaveného zálohového listu, který žadatel obdrží na přepážce při registraci/prodloužení parkovacího oprávnění. Parkovací oprávnění je platné až po zaregistrování úhrady do Centrálního informačního systému (CIS). Upozorňujeme proto, že nezbytná doba na zpracování úhrady je 5 pracovních dní od data zadání příkazu k úhradě.

Provozní doba výdejny parkovacích karet v MČ Praha 7
Změna telefonního čísla zákaznické linky parkujvklidu.cz

Dočasné uzavření výdejny POP v MČ Praha 1

12.3.2018

Dne 13.3.2018 bude z provozních důvodů (chřipková epidemie) uzavřena výdejna parkovacích oprávnění (POP) v MČ Praha 1.

Děkujeme za pochopení.

Omezení provozu VPH

26.2.2018

Dne 28.02.2018 od 02:00 hod. do 04:00 hod. bude omezena funkce Virtuálních parkovacích hodin. V tomto období nebude možné platit platebními kartami. CCS karet se omezení nedoktne.

Děkujeme za pochopení.

Mimořádné uzavření Výdejny Praha 8

12.2.2018

V úterý 13. února 2018 bude z technických důvodů mimořádně uzavřena výdejna parkovacích oprávnění v MČ Praha 8 na adrese U Meteoru 6, Praha 8.

Děkujeme za pochopení a za komplikace se omlouvám.

Carsharing v Praze

7.2.2018

Magistrátu hl. m. Prahy a Asociaci českého carsharingu se podařilo po dvouleté práci dokončit webové stránky, které umožnují využívat carsharing na území hlavního města. Možnost vyzvedávání a vrácení vozidel bude v modrých a fialových zónách placeného stání. (Pokračování textu…)